Każdy klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią Regulaminu przed złożeniem zamówienia. Złożenie zamówienia oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z poniższego regulaminu przez Kupującego.

Promocje nie łączą się.

Zamówienia

Ceny towarów są cenami brutto i zawierają VAT. Cena podana przy towarze w momencie złożenia zamówienia jest wiążąca dla stron. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w sklepie mytummy.pl

Do całkowitego kosztu zamówienia doliczamy koszty przesyłki.

 

Koszt wysyłki Pocztą Polską (priorytet)

 

Przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej nadajemy tylko poleconym priorytetem.
Koszt wysyłki uzależniony jest od wagi przesyłki i wyświetli się na stronie po dodaniu wszystkich produktów do koszyka.
Przy zakupie powyżej 200 zł wysyłka na terenie Polski gratis!

 

Dane do przelewu

 

Wpłaty należy dokonywać na konto: 
Igloo Building Supplies Poland Sp. z o.o. 
ul. Raszyńska 3/8 
02-026 Warszawa
Bank BPS SA:  PL 24 1930 1419 2300 0351 6285 0001
SWIFT code: POLUPLPR

Operatorami kart płatniczych są PayPal oraz PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Faktura VAT


Klienci dokonujący zakupów w sklepie mytummy.pl wyrażają zgodę na wystawienie faktury VAT bez podpisu.
Warunkiem dobrze przeprowadzonej transakcji jest podanie prawidłowych danych adresowych Kupującego oraz otrzymanie płatności. Faktura VAT jest wystawiana do każdego zamówienia i wysyłana za pośrednictwem poczty elekrtonicznej.

Zamówienia krajowe

Zamówiony towar zostanie wysłany w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności na naszym rachunku bankowym. O nadaniu przesyłki Kupujący informowany jest e-mailem.
Jeśli nie otrzymacie Państwo przesyłki w ciągu 3-4 dni prosimy o kontakt. Zdarza się, że listonosz nie zostawia awiza, a przesyłka czeka na odbiór na poczcie.

Przesyłkę należy sprawdzić (z zewnątrz) w obecności doręczyciela. Paczek naruszonych bądź ze znacznymi uszkodzeniami nie należy przyjmować.

Zamówienia zagraniczne


Realizujemy wysyłki zagraniczne do wszystkich krajów. Zamówiony towar zostanie wysłany w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności na naszym rachunku bankowym. O nadaniu przesyłki Kupujący informowany jest e-mailem.


ZwrotZgodnie z Ustawą z 25.12.2014 w ciągu 14 dni od otrzymania paczki Kupujący może dokonać zwrotu towaru (bez podania przyczyn) lub jego wymiany na model inny lub w innym rozmiarze. Towar musi być odesłany na koszt Kupującego. Ponadto należy spełnić poniższe warunki:
* towar nie może być uszkodzony i używany,
* towar musi być czysty (bez śladów pudru),
* towar musi posiadać wszystkie metki,
Po otrzymaniu przesyłki zwrócimy pieniądze na wskazane przez Kupującego konto bankowe w przeciągu 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki.
Koszt zwrotu towaru do Sprzedajacego ponosi Kupujący. 
Nie przyjmujemy paczek odesłanych do nas za pobraniem lub na koszt adresata!


WymianaMożliwa jest wymiana towaru na inny model lub rozmiar. W przypadku wymiany należy dokonać zwrotu zakupionego przedmiotu na nasz adres oraz poinformować nas na jaki model/rozmiar  chcą Państwo wymienić produkt. Koszt zwrotu zamówienia ponosi Kupujący.


ReklamacjaWszystkie oferowane przez My Tummy towary są nowe i wolne od wad. Jeśli stwierdzisz, że otrzymany towar jest wadliwy lub niezgodny z opisem, niezwłocznie skontaktuj się z nami.
W przypadku stwierdzenia wad dostarczonego towaru należy odesłać go przesyłką pocztową na  adres: My Tummy, ul. Raszyńska 3/8, 02-026 Warszawa na swój koszt.
Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wyślemy na nasz koszt pełnowartościowy wyrób wraz z kosztami związanymi z odesłaniem towaru reklamowanego, lub w przypadku wyczerpania danego modelu zwrócimy jego równowartość wraz z kosztami odesłania.