Loading...

0

Nie masz produktów w koszyku.

Eleganckie sukienki ciążowe

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich Mam. Nawet, jeśli nosisz swoje maleństwo jeszcze pod sercem, a rozwiązanie nastąpi dopiero za kilka miesięcy, nic nie stoi na przeszkodzie aby w tym dniu czuć się pięknie i wyjątkowo.

Czytaj więcej

Letnie porządki w ciąży – na co uważać podczas takiego wysiłku fizycznego?

Kiedy przyszła mama zdecyduje, że sama chciałaby zadbać o porządek w domu, powinna przestrzegać kilku istotnych zasad. To właśnie one zapewnią nie tylko bezpieczeństwo ciężarnej, ale również jej maleństwa.

Czytaj więcej

Znieczulenie zewnątrzoponowe

Na temat znieczulenia zewnątrzoponowego krąży mnóstwo mitów. Czy to prawda, że szkodzi dziecku? Czy może uszkodzić rdzeń kręgowy? A może właśnie ma dobry wpływ na noworodka? Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Porozumienie Bez Przemocy – metoda wychowawcza Marshalla Rosenberga

Porozumienie Bez Przemocy, to jedna z wielu współczesnych metod wychowywania dzieci oparta na głębokiej empatii i wsłuchiwaniu się w potrzeby drugiego człowieka.

Czytaj więcej

Ciężarna na rowerze

Przełam swoje obawy i pozwól sobie na chwilę przyjemności – skorzystaj z pogody i mimo ciążowego brzuszka, wybierz się z najbliższymi na przejażdżkę rowerową!

Czytaj więcej

Jak wybrać pierwszy rower dla dziecka?

Gdy słońce i piękna pogoda zachęcają do spędzania czasu na dworze, zastanówmy się, czy nasze dziecko jest już gotowe na pierwszą przejażdżkę rowerem.

Czytaj więcej

Jaką odzież zabrać do szpitala?

Jaka odzież najlepiej nadaje się do porodu? Co wziąć ze sobą do szpitala? Na te i inne nurtujące pytania odpowiadamy w artykule poniżej. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Obcisłe ubrania w ciąży

Czy obcisła odzież ciążowa może źle wpływać na zdrowie dziecka? Czy w ciąży należy chodzić tylko w luźnych spodniach? Zapraszamy do artykułu, z którego dowiecie się, jak odpowiednio wybrać ubrania ciążowe.

Czytaj więcej

Nauka szczotkowania zębów

Aby nasze dzieci miały zdrowe i piękne uśmiechy, musimy nauczyć je dbać o higienę jamy ustnej. Im wcześniej rozpoczniemy ich pierwszą przygodę ze szczotkowaniem, tym szybciej i łatwiej zapewnimy im prawidłową ochronę rosnących ząbków.

Czytaj więcej

Kiedy udać się z dzieckiem do logopedy?

Nie możesz doczekać się chwili, gdy Twoje maleństwo wypowie pierwsze słowo? Jeśli chcesz, aby szybko nauczyło się poprawnie mówić, zadbaj o prawidłowy rozwój jego aparatu mowy.

Czytaj więcej

Ustaw kierunek malejący