Loading...

0

Nie masz produktów w koszyku.

Na czym polega USG 3D i 4D?

Badanie USG to jedno z obowiązkowych badań wykonywanych w czasie ciąży. Pierwszy ultrasonograf przeprowadzany jest w celu stwierdzenia, czy w brzuchu kobiety rozwija się nowe życie.

Czytaj więcej

Jak zrzucić zbędne kilogramy po ciąży?

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów i przyspieszyć powrót do sylwetki sprzed ciąży? Spróbuj wykonać kilka proponowanych przez nas ćwiczeń, a szybko zobaczysz zaskakujące efekty!

Czytaj więcej

Depilacja w ciąży – skuteczne i bezpieczne metody usuwania zbędnego owłosienia

Poznaj skuteczne i bezpieczne metody depilacji w ciąży, aby móc spokojnie pozbyć się owłosienia, bez obciążania zdrowia swojego maluszka.

Czytaj więcej

Skala Apgar

Czy tylko noworodki, które otrzymały 10 punktów w skali Apgar mają szansę na zdrową przyszłość? A może metoda oceny pierwszych czynności życiowych nie ma większego wpływu na dalsze losy dziecka? Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

Ciążowe topy – idealne zwieńczenie letnich stylizacji

Do spodni i do spódniczek, do domu i do biura – topy ciążowe to must have przyszłej mamy! Podpowiadamy, jakie topy wybrać i z czym je łączyć.

Czytaj więcej

Sushi i inne egzotyczne przysmaki w ciąży

Czy surowa ryba może zaszkodzić ciężarnej? Czy mała porcja sera pleśniowego źle wpłynie na ciążę? Zanim skusisz się na jedną ze swoich ulubionych przekąsek, przeczytaj nasz artykuł!

Czytaj więcej

Warzywa i owoce w diecie przyszłej mamy

Racjonalne odżywianie wspomaga funkcjonowanie nie tylko organizmu przyszłej mamy, ale także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka w brzuszku matki.Czytaj więcej

Zaburzenia snu w ciąży

Zaburzenia snu, to bardzo częsta dolegliwość dotykająca wiele przyszłych mam. Powodów, dla których możemy zaobserwować taki problem, jest mnóstwo. Istnieje jednak wiele domowych sposobów, które pozwalają na wyeliminowanie tej niekomfortowej sytuacji.

Czytaj więcej

Zabawy naszego dzieciństwa, czyli jak się bawić bez telewizora?

„Mamo, nudzę się!”, „Tato, pobaw się ze mną!” – zamiast kupować dziecku kolejną zabawkę, zastanów się, jak wykorzystać doświadczenia z własnego dzieciństwa i zaproponować maluchowi spędzenie czasu bez telewizora.

Czytaj więcej

Monitor oddechu – sprzęt niezbędny, czy rynkowa nagonka?

Monitor oddechu – czy rzeczywiście jest niezbędnym elementem dziecięcej wyprawki? O tym czym jest i kiedy można go użyć, przeczytacie w artykule poniżej.

Czytaj więcej

Ustaw kierunek malejący