Loading...

0

Nie masz produktów w koszyku.

Odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera, a wyślemy Ci kod rabatowy

Zalety porodu naturalnego

Poród naturalny to bardzo dobre rozwiązanie dla większości przyszłych mam. Niekiedy jednak, zły stan zdrowia mamusi lub dziecka, złe ułożenie niemowlęcia lub komplikacje podczas porodu, są wskazaniem do wykonania cesarskiego cięcia. Pamiętajmy, że poród zabiegowy nie zrobi krzywdy naszemu dziecku, ale również miejmy na uwadze fakt, iż kobieta po nim, będzie potrzebować znacznie więcej czasu na stuprocentową rekonwalescencję.

Czytaj więcej

5 sposobów na zawsze modne stylizacje

Moda ciążowa i moda klasyczna mają ze sobą wiele wspólnego. Klasyczne fasony i kolory zawsze są w modzie. Nie musisz bać się sięgać po jeans, sukienki czy koszule. Wygląd Twojej stylizacji zależy od Ciebie.

Czytaj więcej

Sport w czasie ciąży

Sport to zawsze dobry pomysł. Jednak pamiętaj, że w ciąży musisz być wyjątkowo ostrożna. Nim rozpoczniesz regularne sesje treningowe zapytaj się lekarza o przeciwwskazania oraz pamiętaj o wygodnych ubraniach, które pomogą Tobie podczas treningów.

Czytaj więcej

Ciąża a ważna uroczystość rodzinna

Ważna uroczystość rodzinna, wymaga dobranej do okazji, nietuzinkowej odzieży, jaką jest sukienka ciążowa. Postaraj się, aby w tym pięknym czasie, Twój wygląd nie był zbyt wyzywający, ale również zadbaj o podkreślenie swojego stanu, wyjątkowymi sukienkami ciążowymi.

Czytaj więcej

Wygodna odzież ciążowa na chłodniejsze dni

Jesienią zadbaj o swój komfort podwójnie – aby zapewnić bezpieczeństwo rosnącemu brzuszkowi i aby chronić swoje zdrowie przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Czytaj więcej

Czym zająć dziecko w podróży?

Dziecko w samochodzie lub w innym środku transportu, wymaga szczególnej opieki. Rodzice powinni zdecydować się na długą podróż, tylko wtedy, gdy maleństwo jest w pełni zdrowe i ma dobry humor.

Czytaj więcej

Zabawy z niemowlakiem

Wybierając zabawy dla małego dziecka, pamiętaj aby miały edukacyjne podłoże. Jeśli masz szansę nauczyć niemowlęcia czegoś nowego, bez zmuszania go do intensywnego wysiłku, warto spróbować właśnie takich aktywności.

Czytaj więcej

Karmienie piersią a choroba mamy

Choroby u mam po okresie ciąży zdarzają się dość często. Nasz organizm jest narażony na wirusy i inne bakterie. Gdy tylko zachorujesz w trakcie karmienia, udaj się do lekarza pierwszego kontaktu i dowiedz się o szczegółach swojej infekcji. Nie zapomnij wówczas zapytać się o karmienie piersią. Pamiętaj: profilaktyka to klucz do zdrowia!Czytaj więcej

Zalety chustonoszenia

Coraz większy wybór chust na rynku i coraz większa moda na nie jest widoczna gołym okiem. Nie tylko mamy pokochały chustonoszenie, ale również i ojcowie. Nawiąż ze swoją pociechą jeszcze bliższą wieź i sama poczuj zalety tego rodzaju noszenia dziecka.

Czytaj więcej

Jak leczyć katar u małego dziecka?

Kataru u dziecka nie można pod żadnym względem lekceważyć. Za każdym razem, gdy u Twojej pociechy pojawia się taki problem skontaktuj się z lekarzem. Pamiętaj nie panikuj, ale też staraj zachowywać się ostrożnie i metodycznie.Czytaj więcej

Ustaw kierunek malejący