Wygodna odzież sportowa dla ciężarnych

Wygodna odzież sportowa dla ciężarnych
By Joanna Komorniczak 4 miesięcy temu Brak komentarzy

Uprawianie sportu w ciąży nie powinno już nikogo dziwić. Kobiety niezależnie od tego, czy są już w zaawansowanej ciąży, czy dopiero planują potomstwo, pragną wyglądać atrakcyjnie i przede wszystkim czuć się zdrowo. Aby przyszła mama mogła z powodzeniem wykonywać odpowiednie do jej stanu ćwiczenia, powinna zadbać o wygodny i komfortowy strój sportowy.

Spodnie

Sportowe spodnie ciążowe, nie mogą zbytnio uciskać brzuszka, o który należy dbać szczególnie podczas aktywności fizycznej. Dlatego wybieraj te, posiadające specjalny pas, zabezpieczający i podtrzymujący ciążowy brzuszek. Takie rozwiązanie jest idealne dla przyszłych mam, praktycznie na każdym etapie ciąży – pas rozciąga się razem z powiększającym brzuszkiem, zapewniając mamusi odpowiednią postawę oraz delikatnie odciążając kręgosłup. Spodnie ciążowe, w których chcesz uprawiać sport, powinny być wykonane z miękkich i elastycznych materiałów, które nie podrażniają delikatnej skóry kobiety i odprowadzają zbędną wilgoć.


spodnie dresowe ciążowe

Spodnie ciążowe Fitness szary pas

Koszulka

Wygodna bluzka ciążowa lub t-shirt ciążowy, to nieodłączny element każdej sportowej stylizacji. Najlepsze do ćwiczeń okazują się również bluzki bawełniane, z dodatkiem elastanu, który zapewnia sprężystość materiału oraz łatwość w zakładaniu. Bluzki ciążowe sportowe uszyte są w taki sposób, aby zapewnić aktywnej mamie jak największą swobodę ruchów oraz komfort podczas wykonywanych ćwiczeń. Często, koszulki ciążowe są dodatkowo przystosowane do karmienia piersią, dlatego dzięki możliwości zastosowania ich w wielu sytuacjach, zakup takiej bluzki staje się inwestycją długoterminową.


t-shirt ciążowy

T-shirt ciążowy szary basic

Bielizna

Bielizna ciążowa ma przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo biustu ciężarnej, która w tym okresie powinna ze szczególną dbałością chronić swoje piersi. Najlepszym rozwiązaniem jest więc odpowiedni biustonosz lub koszulka ciążowa na ramiączkach, którą z powodzeniem możemy wykorzystać w późniejszym czasie, podczas karmienia niemowlęcia. Bielizna ciążowa powinna odciążać kręgosłup, zapewniać dobrą stabilizację piersi podczas wysiłku fizycznego oraz wspomagać prawidłowe ułożenie piersi, aby nie były poddawane zbyt dużemu naciskowi.


top ciążowy

Top ciążowy serce Kocham Cię czarny

Odzież sportowa dla ciężarnych jest niezbędna do wykonywania prawidłowych ćwiczeń. Podczas aktywność fizycznej, przyszła mama powinna czuć się komfortowo i jednocześnie dbać o bezpieczeństwo swojego maluszka. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalną i estetyczną odzież ciążową dla ćwiczących pań oraz dla tych, które karmią swoje dzieci piersią.