Wiosenny look przyszłej mamy

Wiosenny look przyszłej mamy
By Joanna Komorniczak 10 miesięcy temu Brak komentarzy

Gdy po deszczowej jesieni i długiej, ciemnej zimie, na niebie pojawią się pierwsze promienie słoneczne, spragnieni wysokich temperatur wychylamy nosy spod kołder i tłumnie wychodzimy na świeże powietrze. Pierwszy powiew wiosny przynosi nam radość i energię do działania, jest obietnicą beztroskiego lata i długich, ciepłych wieczorów. Warto dobry humor podkreślić wiosennymi kolorami i dodać odrobinę słońca do swoich codziennych stylizacji.

Kolory wiosny

Wiosna kojarzy nam się głównie z zielenią, delikatną bielą i różem. W tym roku, projektanci postawili nie tylko na dobrze wszystkim znane pastele, ale również zdecydowali się na stworzenie projektów w bardziej odważnych kolorach. Hitem sezonu 2017 ma być odcień cytrynowy, groszkowy i neonowa fuksja. Nie zabraknie również gamy kolorów pomarańczowych i bezpiecznej dla każdej stylizacji bieli. Nie znaczy to jednak, że od teraz musisz diametralnie zmienić kolorystykę swojej garderoby. Ostateczny wybór odzieży powinien zależeć od Twoich indywidualnych upodobań oraz kształtu Twojej sylwetki i nie powinien być uwarunkowany jedynie ślepym podążaniem za trendami.

Pani Wiosna

Wiosna to czas radości, uśmiechu i pozytywnej energii. Przyszłe mamy, które tą piękną porę roku rozpoczną z ciążowym brzuszkiem, mają wspaniałą okazję na stworzenie niebanalnych zestawów ubrań, odpowiednich na każdą okazję i dostosowanych do zmiennej, wiosennej pogody. Najlepszym i najbardziej wygodnym strojem dla Pań, których brzuszek jest już dość widoczny, są sukienki ciążowe. Również w naszej ofercie znajdują się ubrania ciążowe odpowiadające najnowszym wiosennym trendom kolorystycznym. Wszystkie stroje zrobione są z materiałów najwyższej jakości i skrojone tak, aby przyszła mama odczuwała wysoki poziom komfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Taką kolorową sukienkę ciążową, możesz też w łatwy sposób zamienić na wygodne jeansy ciążowe, które w połączeniu z pastelowymi balerinami i luźną koszulką ciążową, dodadzą Ci młodzieńczej lekkości i wiosennego stylu. W chłodniejsze dni, zamiast sukienki wybierz koszulę ciążową i zestaw ją z eleganckimi spodniami ciążowymi. Jeśli wybierasz się na wesele lub inne, np. rodzinne przyjęcie, postaw na intensywny kolor i zachwyć wszystkich elegancką, ciążową sukienką lub podkreślającą ciążową sylwetkę spódnicą i bluzką.

Uśmiechaj się!

Nie od dziś wiadomo, że kolor silnie oddziałuje na naszą psychikę. W ciąży, niezmiernie ważnym elementem staje się pozytywne i zrównoważone myślenie. Zakładanie ubrań w radosnych i intensywnych kolorach, jest kluczowym elementem do tego, aby przyszła mama czuła się pięknie, modnie i pewnie. Taka wiosenna stylizacja będzie w stu procentach ukończona, jeśli do każdej z nich dodasz szeroki uśmiech i pogodne usposobienie.