Wesele z brzuszkiem

Wesele z brzuszkiem
By Joanna Komorniczak 10 miesięcy temu Brak komentarzy

Jeśli jesteś w ciąży i wybierasz się na ważną uroczystość, na przykład wesele, postaraj się, aby wyglądać nie tylko modnie, ale i czuć się wygodnie. Dobre samopoczucie to jedna z ważniejszych kwestii mających wpływ na nasze zdrowie. Idealnie dobrana sukienka ciążowa może przyczynić się do zwiększenia komfortu młodej mamy, a co za tym idzie, również poprawy nastroju.

W zależności od trymestru

Samopoczucie ciężarnej, to bardzo indywidualna kwestia. Są jednak miesiące, w których przyszła mama czuje się bardzo dobrze i są takie, w których warto otoczyć ją jeszcze większą opieką. Jeśli wybierasz się na ważne przyjęcie i jesteś na początku ciąży, pamiętaj aby założyć strój przede wszystkim wygodny, który nie będzie krępował ruchów oraz nie będzie uciskał rosnącego brzuszka. W pierwszym trymestrze kobiece ciało jest znacznie bardziej wrażliwe na bodźcie i najlepiej, aby sukienka nie była zbyt obcisła. Dlatego najbardziej odpowiednim fasonem jest luźny, zwiewny krój, który nie tylko doda kobiecości, ale również zniweluje codzienne dolegliwości związane z rozwijaniem się maleństwa. Taką sukienkę możesz wykorzystać również w późniejszych etapach ciąży jak i po porodzie. Drugi i trzeci trymestr, to świetny moment, aby pochwalić się swoim pięknym stanem. Dlatego jeśli czujesz się dobrze, wybieraj sukienki elastyczne, podkreślające ciążowy brzuszek.

Wiosna, lato, jesień, zima

Wesele (lub inna ważna uroczystość) może odbyć się o każdej porze roku. Dlatego garderoba ciężarnej powinna być przygotowana na wiele różnych opcji pogodowych. Nasze sukienki ciążowe są odpowiednie na każdą okazję i zaprojektowane tak, aby przyszła mama mogła się swobodnie poruszać i karmić piersią, niezależnie, czy ceremonia odbywa się latem, czy zimą.

Wyglądaj pięknie

Jeśli jesteś w ciąży i uczestniczysz w ważnym dla Ciebie wydarzeniu, nie rezygnuj z pięknego stroju – często takie okazje już nigdy się nie powtórzą, a warto zapamiętać ceremonię najlepiej jak się da. Sukienka i dodatki sprawią, że ciężarna poczuje się pewna siebie i szczęśliwa, co w tym czasie jest bardzo istotne, nie tylko dla kobiety, ale także dla maleństwa. Piękna sukienka ciążowa, skomponowana z odpowiednim do stanu zdrowia obuwiem oraz modnymi akcesoriami, to wspaniała wizytówka przyszłej mamy oraz dowód na świadome i nowoczesne macierzyństwo.