Urocze koszule nocne dla ciężarnych i karmiących mam

Urocze koszule nocne dla ciężarnych i karmiących mam
By Joanna Komorniczak 4 miesięcy temu Brak komentarzy

Nocna bielizna ciążowa, to równie ważny element garderoby przyszłej mamy, co odzież noszona w ciągu dnia. Odpowiednio dobrane koszule nocne ciążowe, zagwarantują Ci spokojny oraz komfortowy sen.

Dostosowana do potrzeb

Szukając odpowiedniej bielizny nocnej, zdecyduj się na wybór takiej, której krój będzie odpowiadał Twojej sylwetce. Koszule nocne ciążowe, powinny być odcięte pod biustem, aby nie opinać rosnącego brzuszka. Istotnym elementem jest również materiał, z którego wykonana jest bielizna ciążowa. Im bardziej naturalny skład, tym przyjemniejsza odzież w dotyku oraz mniejsze ryzyko podrażnień delikatnej skóry przyszłej mamy. To samo dotyczy koszulek do karmienia. Bielizna nocna, w której z powodzeniem nakarmisz dziecko, nie może krępować ruchów kobiety oraz utrudniać dziecku dostępu do piersi. Nasze koszule do karmienia zaprojektowano w taki sposób, aby jednym, sprawnym ruchem mama mogła odsłonić pierś i szybko przystawić głodnego malucha.

Uroczo i romantycznie

Ciąża i młode macierzyństwo sprawia, że kobieta chce czuć się pięknie i wyjątkowo, w każdej sytuacji. Koszule nocne ciążowe, to idealna część garderoby, która podkreśli uroczy brzuszek lub subtelnie ukryje figurę świeżo upieczonej mamusi. W naszej ofercie znajdują się bielizna ciążowa o kobiecym i delikatnym kroju, w pięknych dziewczęcych kolorach, która pozwoli Ci wprowadzić odrobinę luksusu do Twojej sypialni. Zakładki ułatwiające karmienie są na tyle subtelnie ukryte w kroju koszuli, że możesz ją nosić jeszcze przez długi czas po zakończeniu karmienia.


Koszula nocna do karmienia Suzie granat - koszula ciążowaKoszula nocna ciążowa Olivia - koszula do karmienia

Do domu i do szpitala

Koszula nocna ciążowa jest bardzo przydatna podczas porodu i całego pobytu w szpitalu. Aby narodziny dziecka przebiegły w sposób komfortowy, przygotuj sobie koszulę nocną, która będzie na tyle długa, aby zasłonić części intymne, ale również na tyle krótka, aby ułatwić położnej dostęp do przychodzącego na świat dziecka. Zakładki do karmienia pozwolą Ci napoić maluszka zaraz po narodzinach, bez zbędnego odsłaniania ciała. Dodatkowo, podczas pobytu w szpitalu, czy to z powodu narodzin dziecka, czy jeszcze podczas trwania ciąży, warto zaopatrzyć się w koszulę ciążową, która da Ci komfort i wygodę w poruszaniu się oraz podczas codziennej toalety.

Kupując nocną bieliznę ciążową, pamiętaj o wyborze odpowiedniego rozmiaru oraz kroju, dostosowanego do Twojej sylwetki. Dla karmiących mam, najważniejszym aspektem podczas zakupów koszuli do karmienia, powinna być łatwość w dostępie do piersi oraz swoboda ruchów