Profesjonalny look przyszłej mamy

Profesjonalny look przyszłej mamy
By Joanna Komorniczak 4 miesięcy temu Brak komentarzy

Jesteś w ciąży, chodzisz do pracy i nie wiesz jak się ubrać? Postaw na klasyczną elegancję, która sprawi, że poczujesz się profesjonalnie i kobieco.

Koszula

Koszula ciążowa to niezbędna część garderoby przyszłej mamusi. Jeśli pracujesz będąc w ciąży i zależy Ci na profesjonalnym wyglądzie, koszula jest czymś, co pomoże Ci uzyskać biznesowy look. Warto kupić koszulę, która w subtelny sposób podkreśli ciążowy brzuszek i doda elegancji. Odpowiednio dobrana koszula ciążowa zagwarantuje komfort i swobodę ruchów jak i profesjonalny wygląd, świadczący o Twoim zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Kiedy zostaniesz już szczęśliwą mamą, możesz nadal z powodzeniem korzystać z takiej koszuli ciążowej – większość z nich, zaprojektowana jest również na czas karmienia piersią. Dlatego, z łatwością swój profesjonalny strój biurowy wykorzystasz jeszcze długie miesiące po porodzie.

Koszula ciążowa Chloe biała - Koszula do karmienia

Spodnie ciążowe

Dobrze skrojone spodnie, tworzą eleganckie zestawienie z odpowiednio dobraną koszulą. Nie ma nic bardziej profesjonalnego, niż dopasowane materiałowe spodnie. Dla ciężarnych polecamy wariant z elastycznym pasem ciążowym, podtrzymującym rosnący brzuszek. Spodnie ciążowe zapewnią Ci wygodę w poruszaniu się i pracy siedzącej za biurkiem – delikatny ściągacz nie pozostawi śladów na brzuszku i delikatnie odciąży kręgosłup. Pamiętaj o wybraniu spodni, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Jeśli pracujesz, będziesz w nich spędzać kilka lub kilkanaście godzin dziennie, więc istotne jest, aby nie podrażniały delikatnej skóry brzuszka, ani nie powodowały alergii.

Spodnie ciążowe Vicky czarne

Spódnica ciążowa

Są kobiety, które nie przepadają za spodniami, natomiast chętnie noszą do pracy spódnice. Spódnica o odpowiednio dobranym kroju i długości, pozwala na wyeksponowanie nóg, a dodatkowo butów. Połączona z elegancką koszulą i dopasowaną marynarką, tworzy strój nadający się zarówno na poważne spotkania biznesowe jak i do codziennej pracy za biurkiem. Spódnica ciążowa wyposażona jest w szeroki i elastyczny pas, który nie uciska brzuszka.

Spódnica ciążowa Monica

Jeśli będąc w ciąży nie rezygnujesz z pracy, pamiętaj o zakupie odzieży, która nie tylko nada Ci profesjonalny wygląd, ale również zapewni komfort codziennej pracy i bezpieczeństwo rosnącego brzuszka.