Odzież ciążowa - jaki powinien być idealny fason ubrań dla przyszłych mam?

Odzież ciążowa - jaki powinien być idealny fason ubrań dla przyszłych mam?
By Joanna Komorniczak 8 miesięcy temu Brak komentarzy

Sylwetka każdej kobiety w ciąży jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dlatego współcześni projektanci mody ciążowej, projektują takie ubrania, które z powodzeniem trafią w gusta nawet najbardziej wymagających młodych mam.

Rozmiar ma znaczenie

Jeśli przed ciążą nosiłaś małe i obcisłe ubrania, a w trakcie ostatnich 9 miesięcy znacznie zmieniła się Twoja sylwetka, postaraj się na nowo wymierzyć swoje biodra i biust, aby wybrać odpowiedni rozmiar nowej odzieży ciążowej. Nie próbuj na siłę wciskać się w spodnie sprzed ciąży, które ugniatają brzuch i sprawiają, że Twoja sylwetka przyjmuje nienaturalne kształty. Ciąża to piękny i niezwykle magiczny czas w życiu kobiety, do którego należy podejść z odpowiedzialnością i szacunkiem. Noszenie źle dopasowanej odzieży ciążowej, może powodować nie tylko dyskomfort przyszłej mamy, ale również stwarzać duże zagrożenia dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Sukienka do karmienia carla

Dbaj o brzuch

Niezbędnym elementem jaki powinny posiadać spodnie ciążowe, jest elastyczny pas, zapewniający wygodę i bezpieczeństwo rosnącego brzuszka. Zakup takich spodni jest inwestycją długoterminową, ponieważ możemy je nosić już od pierwszych dni ciąży, aż do kilku miesięcy po porodzie. Idealny kształt ubrań dla przyszłych mam, to nie tylko wygodne spodnie ciążowe. W naszej ofercie znajdują się również kolekcje wyjątkowych bluzek, koszul i sukienek, które zostały zaprojektowane zgodnie z obecnymi trendami mody ciążowej. Wszystkie bluzki ciążowe, topy i koszule do karmienia, posiadają funkcjonalny kształt, pozwalający na uzyskanie niezwykle kobiecej sylwetki oraz na bezpieczne przejście przez cały okres trwania ciąży.

Sukienka ciążowa amelia

Nie musi być za duża

Widmo zbyt dużej bluzy lub wyciągniętej męskiej koszuli, jeszcze do niedawna wisiało nad wieloma kolekcjami odzieży ciążowej. Współcześnie, projektanci prześcigają się w tworzeniu niezwykle kobiecych i podkreślających ciążową sylwetkę ubrań dla przyszłych mam. Jeśli jesteś drobna i nie czujesz się dobrze w dużym rozmiarze, wybierz takie kolekcje odzieży, które dopasowane są do brzuszka i razem z nim rosną. Jeśli mimo większych rozmiarów chcesz podkreślić swoje atuty, polecamy dopasowane bluzki i sukienki, eksponujące Twój piękny stan.