Nie ma nic bardziej kobiecego niż sukienka

Nie ma nic bardziej kobiecego niż sukienka
By Joanna Komorniczak 11 miesięcy temu Brak komentarzy

Piękny makijaż i biżuteria to jedne z wielu atrybutów płci pięknej. Jednak bez wątpienia, numerem jeden, w każdej kobiecej stylizacji, jest sukienka. Może mieć rozmaite fasony – od długiej, zwiewnej i romantycznej, przez oversize’ową, kończąc na krótkiej i dopasowanej, podkreślającej krągłości przyszłej mamy. Są sukienki wieczorowe, codzienne i takie, które dostosowane są ściśle do sylwetki kobiety, czyli na przykład ciążowe. Te ostatnie, idealnie wpisują się w najnowsze kanony mody, jednocześnie dbając o brzuszek przyszłej mamy.

Ciąża w sukience

Noszenie sukienek w ciąży jest nie tyle modne, co bardzo wygodne. Taka odzież z łatwością dopasowuje się do zmieniającej się sylwetki kobiety, nie krępuje poruszania się i nie uciska brzuszka. Akurat w tym okresie, kobieta bardzo często odwiedza lekarza – zakładanie sukienki na wizytę u ginekologa, znacznie ułatwia badanie i nie zmusza kobiety do całkowitego zdejmowania odzieży. Latem, kiedy temperatura nie jest przychylna ciężarnym, zwiewna i delikatna sukienka może stanowić idealne rozwiązanie problemów odzieżowych. Zimą zaś, w połączeniu z kozakami i rajstopami ciążowymi, dzianinowa sukienka szczelnie otuli przyszłą mamę i zapewni jej codzienny komfort.

Być kobietą

Ciąża, to chyba najbardziej kobiecy stan, jaki można sobie wyobrazić. Dlaczego więc nie podkreślać go jeszcze bardziej? Sukienki ciążowe są dobrą alternatywą dla pań, które wcześniej najlepiej czuły się właśnie w kobiecych ubraniach. To również wspaniała okazja dla tych, które nigdy nie nosiły sukienek – ciąża jest dobrym momentem do poczucia się piękną i wyjątkową. Każda przyszła mama, może zadecydować, czy chce podkreślić swój ciążowy brzuszek, czy raczej go ukryć. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz sukienek w każdym kroju – nadających się i do codziennego noszenia, jak i na specjalne okazje.

Co z karmieniem?

Współczesne ubrania ciążowe, mają służyć młodym mamom nie tylko, kiedy ich brzuszek się powiększa. Są przeznaczone również na czas połogu oraz cały okres karmienia piersią. Specjalne marszczenia lub suwaki, subtelnie wszyte w większość sukienek sprawiają, że świeżo upieczona mama może cieszyć się odzieżą ciążową jeszcze długo po porodzie. Dzięki takim ułatwieniom, bez problemu maleństwo zostanie nakarmione, a przy tej czynności, mama nie będzie zmuszona zdejmować całego ubrania.

Sukienka ciążowa, to idealne rozwiązanie na wszelkie problemy związane ze stylizacją przyszłej mamy. To prosty sposób na poczucie się piękną, nie rezygnując z wygody i podkreślając przy tym swój wyjątkowy stan.