Loading...

0

Nie masz produktów w koszyku.

Odbierz 10% zniżki na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera, a wyślemy Ci kod rabatowy

Nasza firma, My Tummy, znalazła się na wysokim, bo 61 miejscu z 13.000 badanych firm w rankingu e-Gazele Biznesu 2014!

04.10.2016 14:20

Jesteśmy dumni ze swojego sukcesu, dlatego chcemy się z Wami podzielić tą dobrą nowiną. Rokuje ona nadzieje na przyszłość. Będziemy rozwijać się jeszcze prężniej i wzbogacać naszą ofertę - specjalnie dla Was, nasze drogie Klientki.Czym jest ranking e-Gazele Biznesu?

 

Jest to ranking najszybciej rozwijających się polskich przedsiębiorstw, zajmujących się sprzedażą w internecie. Organizuje go wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Pierwsza edycja rankingu odbyła się w 2000 r.

 

Gazelą może zostać każda firma e-commerce, która dynamicznie prosperuje, a co za tym idzie - zdobyła zaufanie klientów, tym samym znacznie zwiększając sprzedaż swoich produktów.

 

W latach 2012/2013 nasza firma odnotowała niezwykle dynamiczny rozwój, co jest głównie Waszą zasługą. Serdecznie dziękujemy Wam za to, że wybrałyście odzież My Tummy, doceniając nas i obdarzając zaufaniem.

 

Jesteśmy ciągle z Wami i dla Was! Sukcesywnie poszerzamy nasz asortyment, dopasowując się do oczekiwań i preferencji naszych Klientek. Zmieniamy się na lepsze po to, by dać Wam jeszcze więcej satysfakcji. Dobro Mamy i Dziecka jest dla nas najważniejsze.Więcej informacji: http://egazele.pb.pl/staticpage/laureaci

Opublikowany w Aktualności Dodane przez

Janusz Komorniczak

Komentarze

Dodaj komentarz
* wymagane pola