Mama na wychodnym

Mama na wychodnym
By Joanna Komorniczak 10 miesięcy temu Brak komentarzy

Często świeżo upieczone mamy, które zdecydowały się na karmienie piersią, nie chcą wychodzić z domu bez swojego maleństwa. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć obie przyjemności i zabrać niemowlę na spotkanie z przyjaciółkami w kawiarni lub restauracji. Kiedy zdecydujesz się na wspólne wyjście, zastanów się jaki strój założyć, aby czuć się komfortowo i móc subtelnie nakarmić niemowlę w miejscu publicznym.

Mama w sukience

Kiedy karmisz piersią, Twój strój powinien być dostosowany właśnie do takiej czynności. Noworodek potrzebuje pokarmu średnio co dwie godziny, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas spotkania towarzyskiego przystawisz maluszka do piersi. Najbardziej odpowiednim strojem do karmienia jest przede wszystkim specjalnie przystosowana do tego bielizna. Taki top do karmienia, z praktycznymi zapięciami ułatwiającymi napojenie maluszka, stanowi idealną bazę pod sukienkę czy elegancką koszulę. Jeśli zamierzasz wyjść do restauracji lub miejsca, w którym panuje ścisły dres code, wybierz elegancką i dobrze skrojoną sukienkę, która w dyskretny sposób pozwoli Ci na przystawienie dziecka do piersi. Mini, midi czy maxi, granatowa czy czerwona – to już kwestia Twojej indywidualnej decyzji – w naszej ofercie każda młoda mama znajdzie coś dla siebie.

Koszulowe love

Koszula, jako nieśmiertelny klasyk, w idealny sposób nadaje się do wszystkich popołudniowo/wieczorowych stylizacji. Te, które mają możliwość dyskretnego nakarmienia niemowlaka – są tym bardziej niezbędne w szafie młodej mamy. Koszula do karmienia skomponowana z piękną spódnicą lub rurkami i obuwiem na wysokim obcasie sprawia, że świeżo upieczona mama może znów poczuć się sexy i jednocześnie nie zamykać sobie drogi do dbania o swoje niemowlę.

Modnie i wygodnie

Spotkanie z przyjaciółmi nie musi odbywać się w eleganckich i gwarnych miejscach. Jeśli pogoda okaże się przychylna i postanowicie spotkać się w plenerze, to wspaniały moment, aby maluszek mógł spędzić czas na świeżym powietrzu. Karmiąca mama powinna wtedy pomyśleć o założeniu wygodnego stroju, np. letniej sukienki do karmienia lub bluzki, która ułatwi dostęp dziecku do piersi. Wygodnie, nie musi oznaczać wyciągniętej i znoszonej bluzy, czy przetartych dresowych spodni, które nosimy od kilku lat – w naszej ofercie znajdują się ubrania nie tylko elastyczne i dobrze skrojone, ale również zgodne z panującymi obecnie trendami na światowych rynkach mody.