Koszulka ciążowa nie musi być nudna!

Koszulka ciążowa nie musi być nudna!
By Joanna Komorniczak 11 miesięcy temu Brak komentarzy

T-shirt ciążowy z delikatnym, kobiecym motywem, to wspaniała alternatywa dla codziennych ubrań, które zamiast ukazywać piękną sylwetkę przyszłej mamy, w elegancki i zabawny sposób eksponują ciążowy brzuszek. Dzięki połączeniu wysokiej jakości bawełny i modalu, koszulki są wygodne i elastyczne, przez co dostosowują się do kobiecego ciała w każdym momencie trwania ciąży jak i po porodzie. Wykonane z naturalnych materiałów, nie drażnią delikatnej i wrażliwej skóry przyszłej mamy. Obecnie, kobiety w tym wyjątkowym stanie, często uwieczniają poszczególne etapy przyszłego macierzyństwa – najczęściej przez tzw. brzuszkowe i rodzinne sesje zdjęciowe. Bawełniane koszulki z zabawnymi napisami i rysowanymi postaciami, są jednym z nieodłącznych elementów takiego wydarzenia, a z modnymi t-shirtami, fotografom łatwiej zaaranżować scenerię do zdjęć.

Zestaw zawsze modny

Koszulki ciążowe z uroczymi nadrukami nadają się do wielu modowych kompozycji – w połączeniu z elastycznymi jeansami lub spódnicą posiadającą specjalny pas rosnący razem z brzuszkiem, wprowadzą modny a zarazem casualowy styl przyszłej mamy. Z kolei połączone z dresowymi spodniami ciążowymi, nadadzą szyku sportowej stylizacji, a dodane do kwiecistych rurek z elastycznym ściągaczem nieuciskającym brzuszka, wspaniale wpiszą się w wiosenno-letnie klimaty. Taką koszulkę można również zestawić z luksusową marynarką smokingową i outfit pasujący np. do biura gotowy.

Dobrana para

Posiadamy także odzież dla przyszłego super-taty, co stanowić może idealne dopełnienie ubrania kobiety w ciąży. Takie koszulki wzmacniają więź między rodzicami, poprawiają nastrój ciężarnej i przypominają o pięknie tego wyjątkowego stanu. Koszulki ciążowe to również niebanalny i oryginalny prezent, który przypadnie do gustu najbardziej wymagającym mamom i stanowić będzie wyjątkową pamiątkę na lata.