Kiedy zacząć kupować odzież ciążową?

Kiedy zacząć kupować odzież ciążową?
By Joanna Komorniczak 9 miesięcy temu Brak komentarzy

Kiedy lekarz potwierdzi pozytywny wynik testu ciążowego i kiedy zaczniesz zauważać pierwsze zmiany w swoim organizmie – jest to najlepszy czas, aby zacząć rozglądać się za zmianą swojej dotychczasowej garderoby.

Odzież ciążowa

Ubrania, w których nie czujesz się już komfortowo, które uciskają rosnący brzuszek lub zniekształcają sylwetkę, odłóż na wyższą półkę i zastąp typową odzieżą ciążową. Takie spodnie ciążowe lub sukienka, zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną wygodę przyszłej mamie i służyć przez cały okres trwania ciąży. Współczesna odzież ciążowa nadaje się na każdą okazję, idealnie wpisuje się w panujące trendy oraz dopasowuje do każdej kobiecej sylwetki.


29 sty 2018 20:33:42

Wszystkie nasze propozycje odzieży ciążowej znajdziesz TUTAJ


Zakupy

Odzież ciążową możesz kupić w wielu sklepach stacjonarnych lub poprzez strony internetowe. Sklepy stacjonarne posiadające ubrania dla kobiet w ciąży lub matek karmiących, nie są tak łatwo dostępne jak te wirtualne. Dodatkowo, zamawiając przez internet , możesz w dowolnym czasie wybrać model i dokonać zakupu, bez konieczności wychodzenia z domu. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia funkcjonowanie ciężarnej, która nie zawsze czuje się na siłach, aby wybrać się do centrum handlowego.

Bogactwo ofert

Ubrania ciążowe to już nie tylko szerokie sukienki i elastyczne spodnie. Współczesna przyszła mama może wybierać z szerokiego wachlarza modeli bluzek, koszul ciążowych, czy bielizny do karmienia. W naszej ofercie, wszystkie modele ubrań wykonane są z delikatnych i elastycznych materiałów, które są odpowiednie już od pierwszego trymestru ciąży.

Przemyślany wybór

Decydując się na zakup odzieży ciążowej, zastanów się jaki rodzaj ubrań będzie Ci niezbędny do funkcjonowania przez najbliższe 9 miesięcy. Często, przyszłe mamy pracują przez większość ciąży, dlatego warto zaopatrzyć się w kilka sukienek ciążowych, marynarek lub eleganckich spodni, które możemy wykorzystać również podczas wielu innych ważnych okazji. Jeśli chcesz uprawiać sport, przemyśl zakup sportowej odzieży ciążowej, która nie będzie krępować Twoich ruchów i zapewni maksymalny komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Jeśli po porodzie chcesz karmić piersią, skorzystaj z oferty bielizny do karmienia, która w najbliższym czasie zdecydowanie stanie się niezbędnym elementem Twojej garderoby.