Ciąża a ważna uroczystość rodzinna

Ciąża a ważna uroczystość rodzinna
By Joanna Komorniczak 11 miesięcy temu Brak komentarzy

Nie pozwól aby ciążowy brzuszek pokrzyżował Ci modowe plany! Każda ważna uroczystość rodzinna, może być jeszcze bardziej wyjątkowa, jeśli założysz przepiękną, ciążową sukienkę!

Na popołudniowe przyjęcie

Ważne imprezy rodzinne dzielą się na kilka kategorii. Jeśli wybierasz się na przyjęcie do osób starszych, organizowane w domu lub kameralnej sali, zdecyduj się na zakup sukienki koktajlowej, czyli takiej, która nie będzie zbytnio odsłaniać Twoich kolan i ud. Dekolt takiej sukienki powinien być dostosowany do okazji – czyli niezbyt głęboki. Sukienki ciążowe koktajlowe, to wspaniała propozycja dla każdej kobiety, która pragnie poczuć się elegancko i dystyngowanie. Taki rodzaj odzieży, z łatwością połączymy z klasyczną marynarką, czy wygodnymi butami. Sukienka ciążowa koktajlowa, nadaje się również do biura, na ważne spotkania biznesowe lub publiczne wystąpienia.


Sukienka do karmienia Jackie - sukienka ciążowa

Na romantyczną kolację

Przyjęcia rodzinne, to także piękne chwile spędzone jedynie u boku najbliższej osoby – jeśli Twój partner postanowi zrobić Ci przyjemność i z jakiegoś ważnego powodu (lub bez okazji),zaprosi Cię na romantyczną kolację, nie wpadaj w panikę. Twoja ciąża stanowi największy atut kobiecości, a podkreślenie jej klasyczną, długą sukienką, w stonowanej czerni lub uwodzicielskiej czerwieni, jeszcze bardziej odkryje Twoje gorące wnętrze. Sukienki ciążowe posiadają niezliczoną ilość wzorów i kolorów, dlatego z powodzeniem pozwolą Ci na wydobycie piękna swojej sylwetki i uwydatnienie swoich zalet.

Sukienka ciążowa Carmen czerwona

Na całonocną imprezę

Uroczystości wielkiej wagi, to także wielogodzinne wesela, podczas których, jeśli czujesz się dobrze, możesz przetańczyć całą noc. Taka impreza rodzinna, wymaga odpowiedniego stroju, który nie krępuje Twoich ruchów, zapewni swobodę w okolicach brzuszka i nie będzie uciskać piersi. Tutaj, wzory, fasony i kolory są jak najbardziej dowolne – sukienka ciążowa może być dopasowana motywem do stroju Twojego partnera lub zupełnie od niego odbiegać. Ważne, aby przyszła mamusia czuła się w niej wygodnie i była pewną siebie przez cały wieczór.

Sukienka ciążowa Valerie granatowa