Odzież do karmienia dziecka - wybierz odpowiednią

Odzież do karmienia dziecka - wybierz odpowiednią
By Joanna Komorniczak 4 miesięcy temu Brak komentarzy

Kiedy wychodzisz z dzieckiem na spacer, do lekarza lub w jakieś inne miejsce, a wiesz, że wówczas wypada pora posiłku, nie powinnaś zakładać odzieży, którą trudno zdjąć w celu karmienia. Istotne jest, byś wybrała bluzkę z elastycznego materiału, specjalnie przeznaczoną dla mam karmiących piersią.

Bluzki do karmienia

Bluzki do karmienia, które możesz kupić w sklepach z odzieżą ciążową, są zaopatrzone w niewielki zameczek, wszyty z boku lub z przodu. Dzięki niemu, możesz bez problemu dostarczyć dziecku pożywienie wówczas, gdy będzie się go domagać. Najpopularniejsze tego typu bluzki to te, z krótkim i długim rękawem lub topy na ramiączka. Mają uniwersalny fason i są zazwyczaj dostępne w wielu kolorach, co pozwala zestawić je z różnego rodzaju ubraniami, zarówno tymi na co dzień, jak i odzieżą bardziej elegancką. Takie bluzki wykonane są z miękkich tkanin, przyjaznych dla skóry mamy i dziecka. Zamek wszyty w bluzkę jest praktycznie niewidoczny. Karmienie, dzięki tego rodzaju odzieży, odbywa się dyskretnie i wygodnie. Bluzka jest nie tylko funkcjonalna, ale też modna i stylowa.

Modnie i wygodnie na co dzień

Codzienne obowiązki świeżo upieczonej mamy wymagają od niej szybkich reakcji, dużo cierpliwości i zaangażowania. Możesz jednak szukać ułatwień, takich jak np. użyteczna odzież do karmienia. Bluzki, a nawet sukienki tego typu, znajdziesz w dobrych sklepach z ubraniami ciążowymi lub bezpośrednio u producentów.