Loading...

0

Nie masz produktów w koszyku.

Karmienie piersią a choroba mamy

Choroby u mam po okresie ciąży zdarzają się dość często. Nasz organizm jest narażony na wirusy i inne bakterie. Gdy tylko zachorujesz w trakcie karmienia, udaj się do lekarza pierwszego kontaktu i dowiedz się o szczegółach swojej infekcji. Nie zapomnij wówczas zapytać się o karmienie piersią. Pamiętaj: profilaktyka to klucz do zdrowia!Czytaj więcej

Zalety chustonoszenia

Coraz większy wybór chust na rynku i coraz większa moda na nie jest widoczna gołym okiem. Nie tylko mamy pokochały chustonoszenie, ale również i ojcowie. Nawiąż ze swoją pociechą jeszcze bliższą wieź i sama poczuj zalety tego rodzaju noszenia dziecka.

Czytaj więcej

Jak leczyć katar u małego dziecka?

Kataru u dziecka nie można pod żadnym względem lekceważyć. Za każdym razem, gdy u Twojej pociechy pojawia się taki problem skontaktuj się z lekarzem. Pamiętaj nie panikuj, ale też staraj zachowywać się ostrożnie i metodycznie.Czytaj więcej

Klasyka stylu, czyli jeans dobry na wszystko

Jeansowa odzież ciążowa powinna znaleźć się w szafie każdej przyszłej mamusi. Dzięki temu, mamy pewność, że z łatwością będziemy mogły stworzyć klasyczny i zawsze modny look, wygodny i odpowiedni do ciążowej sylwetki.

Czytaj więcej

Wygodne bluzki ciążowe z długim rękawem

Bluzki ciążowe z długim rękawem nadają się na każdą okazję. Praktyczne, łatwe w zakładaniu oraz w tworzeniu niezliczonej ilości ciążowych stylizacji. Taki rodzaj odzieży trafi w gust nawet najbardziej wymagających ciężarnych klientek.

Czytaj więcej

Na sportowo, ale z klasą!

Na sportowo ale z klasą - jak połączyć elementy sportowego i eleganckiego stroju dla ciężarnych? Wystarczy zobaczyć nasze propozycje i się zainspirować!

Czytaj więcej

Odzież ciążowa - jaki powinien być idealny fason ubrań dla przyszłych mam?

Idealny fason odzieży ciążowej, to taki, który pozwala na swobodny wzrost ciążowego brzuszka, nie zaburza naszej kobiecej sylwetki oraz zapewnia najwyższy poziom komfortu.

Czytaj więcej

Wygodne karmienie w nocy - kolekcja bielizny ciążowej i dla kobiet karmiących

Poznaj naszą niezwykłą nocną bieliznę ciążową i poczuj się wyjątkowo, bez względu na porę dnia!Czytaj więcej

Pierwszy dzień w przedszkolu - jak radzić sobie ze stresem dziecka?

Mimo wielu rad, najważniejszą powinna pozostać miłość – jeśli podejdziemy do obaw dziecka z empatią, nie wyśmiejemy jego potrzeb, jasno i zrozumiale wytłumaczymy czym jest przedszkole, maluszek z ochotą powinien spędzać w nim czas.

Czytaj więcej

Jak nauczyć dziecko poprawnej wymowy? Praktyczne ćwiczenia logopedyczne

Ćwiczenia aparatu mowy korzystnie działają na rozwój naszych pociech. Warto już od pierwszych lat życia dziecka praktykować dobre nawyki, które mogą zapobiec późniejszym trudnościom w osiągnięciu prawidłowej dykcji.

Czytaj więcej

Ustaw kierunek malejący

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5