O nas

 
Joanna Komorniczak

Witaj na stronie marki MY TUMMY ®©™!

Bardzo cieszę się, że do nas trafiłaś i mam nadzieję, że spodoba Ci się nasza oferta. Markę My Tummy (czyt. maɪ tʌmi) stworzyłam z myślą o kobietach w ciąży, o sobie, z myślą o Tobie.


Pamiętam dzień, kiedy dowiedziałam się, że w końcu jestem w wypragnionej ciąży i chciałam się tą radością podzielić z całym światem. Postanowiłam produkować kolorową i wesołą odzież ciążową. 


Postawiłam na najwyższą jakość i produkcję w PolsceDzianina, z której powstają nasze koszulki ciążowe posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100, co oznacza że jest wolna od niebezpiecznych substancji i nie alergizuje. Nadruki wykonane są przy użyciu ekologicznych farb, które spełniają najwyższe standardy stosowane dla produktów dziecięcych.

Marka My Tummy gwarantuje jakość i oryginalne wzornictwo, co sprawia, że nasze ubrania ciążowe, odzież ciążowa nie mają sobie równych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientek wprowadziliśmy do oferty odzież do karmienia, która łączy w sobie funkcjonalność oraz aktualne trendy modowe.

Dlaczego nasze produkty są najlepsze?
- ubrania nadają się do noszenia w ciąży i po porodzie
- produkując w Polsce dbamy o najwyższą jakość i mamy pewność, że przy powstawaniu naszych produktów nikt nie wykorzystuje niewolniczej, darmowej pracy ani dzieci

Produkty My Tummy zaprojektowali rodzice z myślą o rosnących brzuszkach.;)

Marka My Tummy przerodziła się w markę GLOBALNĄ prowadzącą sprzedaż na wszystkich kontynentach w 30 krajach.

 


oko tex my tummy

 

Marka MY TUMMY ®©™ już cztery lata z rzędu zdobyła tytuł e-Gazeli Biznesu, czyli w gronie wyróżnionych najszybciej rosnących firm w Polsce, spośród ponad 13,000 badanych

 

Z kolei właścicielka marki My Tummy znalazła się w 2013 i 2015 roku w finale konkursu Bizneswoman Roku organizowanym przez Sukces Pisany Szminką pod przewodnictwem Dr. Ireny Eris.

Finalistka konkursu Bizneswoman Roku w latach 2013 oraz 2015.