Loading...

0

Nie masz produktów w koszyku.

Z jakich materiałów wykonana jest odzież ciążowa?

Każda przyszła i świeżo upieczona mama, pragnie ubierać się nie tylko w wygodną odzież ciążową. Współczesne kobiety chcą, aby ich kreacje były modne i eleganckie, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości. Ciąża to czas, w którym powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na materiały, z których wykonane są nasze ubrania.Czytaj więcej

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

O autyzmie mówi się coraz częściej - większa świadomość potrafi wcześniej zwrócić uwagę na niepojące zachowania. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu i wszelkie akcje pokazują nam, że autyzm nie musi być końcem świata dziecka i naszego.

Czytaj więcej

Czym zastąpić cukier w diecie dziecka?

Jeśli chcemy, aby nasze dzieci nie musiały rezygnować ze swoich ulubionych słodkości, a przy tym pozostawały zdrowe i uśmiechnięte, postarajmy się przygotowywać desery sami, dosładzając je słodzikami wyłącznie naturalnego pochodzenia.

Czytaj więcej

Jak przygotować dziecko na pojawienie się rodzeństwa?

Przyjście na świat rodzeństwa często budzi niepokój i poczucie odrzucenia u pierwszego dziecka. Jak przygotować malca na pojawienie się brata lub siostrzyczki? Przeczytajcie kilka ważnych rad, które pomogą Wam w łagodny sposób wprowadzić zmiany w rodzinie.

Czytaj więcej

Bestsellery My Tummy

My Tummy to gwarancja jakości, wyszukanego stylu i komfortu. To ochrona rosnącego brzuszka oraz modny look przyszłej mamy. Jakie nasze modele są najbardziej popularne wśród przyszłych mam? Przekonaj się sama!

Czytaj więcej

Wiosenny look przyszłej mamy

Wiosna jest często określana jako pora roku, w której wszystko budzi się do życia. Dla kobiet nabiera ona szczególnie ważnego znaczenia, zwłaszcza wtedy, kiedy w ich brzuszku rozwija się długo wyczekiwane maleństwo.

Czytaj więcej

Ciąża a latanie samolotem

Podróżowanie w ciąży w żadnym wypadku nie jest zabronione, jednak aby nie zagrażało zdrowiu mamy i nie miało wpływu na maluszka, należy przestrzegać kilku ważnych zasad.

Czytaj więcej

Joga dla ciężarnych

Joga dla ciężarnych to obecnie jedna z najbardziej popularnych aktywności fizycznych dla przyszłych mam. Warto spróbować swoich sił na takim treningu i wprowadzić się w głęboki stan odprężenia i relaksu.

Czytaj więcej

Metoda BLW

Twoje dziecko ukończyło już 6 miesiąc życia i wykazuje ogromne zainteresowanie jedzeniem na talerzu rodziców? Spróbuj zastosować Metodę BLW, która pomoże mu czerpać radość z każdego spożywanego posiłku.

Czytaj więcej

Niemowlę i pies – czy to duet idealny?

Zwierzę, szczególnie pies, to jeden z lepszych przyjaciół człowieka. Nie bez powodu jest on najczęściej kupowanym pupilem wśród polskich rodzin. Zanim zdecydujemy się na przygarnięcie tego zwierzęcia, zastanówmy się, czy zawsze znajdziemy czas na opiekę, nawet gdy w rodzinie pojawi się dziecko.

Czytaj więcej

Ustaw kierunek malejący

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Newsletter
Zapisz się do Newslettera My Tummy
i złap 10% Rabatu