Loading...

0

Nie masz produktów w koszyku.

Wiosenny look przyszłej mamy

Wiosna jest często określana jako pora roku, w której wszystko budzi się do życia. Dla kobiet nabiera ona szczególnie ważnego znaczenia, zwłaszcza wtedy, kiedy w ich brzuszku rozwija się długo wyczekiwane maleństwo.

Czytaj więcej

Ciąża a latanie samolotem

Podróżowanie w ciąży w żadnym wypadku nie jest zabronione, jednak aby nie zagrażało zdrowiu mamy i nie miało wpływu na maluszka, należy przestrzegać kilku ważnych zasad.

Czytaj więcej

Joga dla ciężarnych

Joga dla ciężarnych to obecnie jedna z najbardziej popularnych aktywności fizycznych dla przyszłych mam. Warto spróbować swoich sił na takim treningu i wprowadzić się w głęboki stan odprężenia i relaksu.

Czytaj więcej

Metoda BLW

Twoje dziecko ukończyło już 6 miesiąc życia i wykazuje ogromne zainteresowanie jedzeniem na talerzu rodziców? Spróbuj zastosować Metodę BLW, która pomoże mu czerpać radość z każdego spożywanego posiłku.

Czytaj więcej

Niemowlę i pies – czy to duet idealny?

Zwierzę, szczególnie pies, to jeden z lepszych przyjaciół człowieka. Nie bez powodu jest on najczęściej kupowanym pupilem wśród polskich rodzin. Zanim zdecydujemy się na przygarnięcie tego zwierzęcia, zastanówmy się, czy zawsze znajdziemy czas na opiekę, nawet gdy w rodzinie pojawi się dziecko.

Czytaj więcej

Mama na wychodnym

Bycie młodą mamą wiąże się ze zmianą dotychczasowego trybu życia. Nie znaczy to jednak, że musisz rezygnować ze wszystkich codziennych przyjemności. Spędzanie czasu z najbliższymi to jedna z ważniejszych rzeczy, o której nie należy zapominać.

Czytaj więcej

Badanie obciążenia glukozą

Test obciążenia glukozą, to jedno z badań, które musisz wykonać między 24 a 28 tygodniem ciąży. Na czym polega takie badanie i jakie mogą być skutki nieleczenia cukrzycy ciążowej, o tym dowiesz się z naszego artykułu. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Podróżowanie w ciąży

Spodziewasz się dziecka i chcesz wyjechać na wakacje? Nie ma powodów do obaw – jeśli lekarz wyrazi zgodę na podróże, obierz kierunek wycieczki i ciesz się chwilami spędzonymi wśród najbliższych!

Czytaj więcej

Śpij spokojnie

Wygodne odpoczywanie w ciąży – to bezpieczeństwo zdrowia matki i dziecka. To klucz do dobregosamopoczucia przyszłej mamy i gwarancja energii do działania.

Czytaj więcej

Skurcze Braxtona Hicksa

Przyszłe mamy bardzo uważnie obserwują swoje ciało i uczą się rozpoznawać wszystkie dolegliwości związane z ciążą. Jednymi z nich są skurcze Braxtona-Hicksa, które nie są groźne ani dla mamy ani dla maluszka. Warto jednak wiedzieć, jak odróżnić je od skurczy porodowych oraz jak sobie z nimi poradzić.

Czytaj więcej

Ustaw kierunek malejący

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Newsletter
Zapisz się do Newslettera My Tummy
i złap 10% Rabatu