Loading...

0

Nie masz produktów w koszyku.

Jak wybrać najlepszy materac dla niemowlaka?

Spokojny i komfortowy sen niemowlaka, to podstawa jego dobrego rozwoju. Aby zapewnić naszemu dziecku zdrowy wypoczynek, wybierzmy materac dostosowany do jego wieku, wzrostu i wagi.

Czytaj więcej

Sport w ciąży

Każda aktywność fizyczna wpływa pozytywnie na nasz organizm. Aby sport przyniósł jedynie same korzyści dla naszego ciała, warto przestrzegać kilku podstawowych zasad. Szczególnie, gdy ćwiczymy w ciąży.

Czytaj więcej

Zgaga – ciążowa zmora

Zgaga w ciąży nie jest regułą, jednak ponad połowa kobiet w tym okresie, chociaż raz doświadczyła tego nieprzyjemnego uczucia. Zapraszamy do lektury, w której zdradzimy kilka domowych sposobów na radzenie sobie z tą przykrą dolegliwością.

Czytaj więcej

Zalety karmienia piersią

Decydując się na karmienie piersią przestrzegaj podstawowych zasad związanych na przykład ze zdrowym i zbilansowanym odżywianiem. Jeśli postanowisz od samego początku karmić niemowlę mlekiem modyfikowanym, spróbuj stworzyć mu atmosferę bliskości i czułości, podobną do tej, którą wytwarza matka karmiąca piersią.

Czytaj więcej

Kiedy zacząć kupować odzież ciążową?

Odzież ciążowa, to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich ciężarnych Pań. Kiedy najlepiej zacząć zmieniać swoją garderobę? Niektóre kobiety decydują się na zakup takich ubrań już w pierwszym trymestrze ciąży, inne zaś dopiero wtedy, kiedy przestają mieścić się w swoją dotychczasową odzież.

Czytaj więcej

Domowe sposoby na bolesne ząbkowanie u niemowlaka

Nieprzespane noce? Rozdrażnienie, płacz i gryzienie wszystkiego co popadnie? To najprawdopodobniej pierwsze symptomy ząbkowania u niemowląt. Jeśli zaczniesz działać szybko, możesz mu przynieść wymarzoną ulgę i tym samym zapewnić sobie spokojną noc.Czytaj więcej

Ubrania ciążowe dawniej i dziś

Współczesne kobiety w ciąży nie chcą być w żaden sposób ograniczane. Chodzą do pracy, zajmują się domem, uprawiają sporty i spędzają czas z przyjaciółmi. Dzisiejszy rynek odzieżowy proponuje im szeroką gamę ubrań ciążowych, które z łatwością dopasują się do potrzeb i indywidualnego stylu każdej przyszłej mamy.Czytaj więcej

Sposoby na przeziębienie w ciąży

Katar, kaszel, ból gardła i ogólne rozbicie-to pierwsze symptomy przeziębienia. Najczęściej, na takie objawy zażywamy tabletki lub pijemy lekarstwa rozpuszczone w gorącej wodzie. Wystarczy kilka dni takiej kuracji i powrót do zdrowia gwarantowany. Nie zawsze jednak możemy zastosować takie leczenie. Ciąża i karmienie piersią są głównymi przeciwwskazaniami do przyjmowania ogólnodostępnych leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Jak więc ustrzec się przeziębienia, kiedy spodziewamy się dziecka?

Czytaj więcej

Prowadzenie samochodu w ciąży

Wiele kobiet zastanawia się, czy prowadzenie pojazdów w ciąży jest bezpieczne? Czy rosnący brzuszek nie utrudnia kierowania samochodem? Poniżej przedstawiamy kilka porad, jak w ciąży komfortowo i niegroźnie prowadzić pojazd.Czytaj więcej

Jej wysokość ciąża

Idealna stylizacja to taka, która ukrywa wszelkie mankamenty naszej sylwetki, a odkrywa jedynie piękno kobiecej figury. Jak więc odpowiednio dobrać odzież ciążową, jeśli kobieta ma wysoki wzrost? Zapraszamy do lektury, w której przedstawimy kilka pomocnych rad dotyczących odpowiedniego doboru ubrań.Czytaj więcej

Ustaw kierunek malejący

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Newsletter
Zapisz się do Newslettera My Tummy
i złap 10% Rabatu